PLATINUM Klinika Stomatologiczna

przychodnie.plPrzychodnie

,  periodontolog

środa 05.08.2020

platinum
platinum

PLATINUM Klinika Stomatologiczna
ul. Księcia Witolda 49 53-678 Wrocław

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

pon-pt, godz. 8.00 – 20.00, sobota, godz. 8.00 – 14.00

PLATINUM Klinika Stomatologiczna

PLATINUM Klinika Stomatologiczna
powstała w myśl zasady, że najważniejsze jest dobro i zdrowie pacjenta. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonywanych usług. Najnowocześniejsze technologie stosowane przez naszych specjalistów łączą skuteczne leczenie z doskonałym efektem estetycznym.


PLATINUM Klinika Stomatologiczna gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług w przystępnych cenach.Atutem Kliniki są komfortowo i nowocześnie wyposażone gabinety w których wysokiej klasy specjaliści mają do dyspozycji najnowszej generacji urządzenia oraz sprawdzone materiały.

Specjalizujemy się w leczeniu implantologicznym, przeprowadzamy także zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, takie jak podniesienie dna zatoki szczękowej, resekcje i hemisekcje, dłutowanie oraz chirurgiczne usunięcie zęba. Naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin stomatologii, w tym leczenie endodontyczne osób z zapaleniem miazgi zębowej, zabiegi stomatologii estetycznej (skaling, piaskowanie, fluoryzacja) i zachowawczej (leczenie skutków próchnicy i profilaktyka przeciwpróchnicowa). Przeprowadzamy nowoczesne wybielanie zębów systemem BYWHITE, a kształt uzębienia poprawiamy przy pomocy licówek pełnoceramicznych. W naszej ofercie znajduje się również leczenie ortodontyczne Pacjentów w każdym wieku.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów, dlatego nasi lekarze systematycznie podnoszą swoją wiedzę i kwalifikację poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Ogromną wagę przywiązujemy do wdrażania nowoczesnych metod leczenia, które są możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu stomatologicznego. Na wyposażeniu naszej kliniki znajduje się m.in. mikroskop stomatologiczny i najnowszej generacji EndoPilot Comfort Plus niemieckiej firmy Schlumbohm, wykorzystywany podczas opracowywania i wypełniania kanałów zęba. W trakcie leczenia dentystycznego wykorzystujemy także możliwości diagnostyki radiologicznej, co pozwala na znaczną oszczędność czasu Pacjenta i przeprowadzenie całości leczenia w jednym miejscu. Ponieważ zależy nam na komforcie Pacjentów, nowoczesne i skuteczne leczenie stomatologiczne łączymy z ciepłą, przyjazną atmosferą oraz indywidualnym podejściem do potrzeb klientów kliniki. Nasi lekarze zawsze indywidualnie dobierają metody leczenia do potrzeb i wymagań Pacjentów, a w trakcie wizyt szczegółowo objaśniają przebieg poszczególnych procedur i cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania.

Jesteśmy w pełni świadomi faktu, że nowoczesne i bezpieczne zabiegi stomatologiczne możliwe są tylko z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, który umożliwia skuteczną diagnostykę oraz leczenie. Nowoczesne urządzenia stomatologiczne gwarantują bezpieczeństwo Pacjenta w trakcie zabiegu oraz wysoki komfort pracy lekarza, pozwalają także na osiągnięcie doskonałych i trwałych efektów. Dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w wysokiej jakości sprzęt medyczny, w tym:

Platinum Klinika Stomatologiczna oferuje następujące usługi:

- implantologia (system Alpha Bio, SuperLine/Dentium, NobelBiocare, AstraTech, Ankylos, Xive, Miss, Implantium, SuperLine, BIOMET 3i, Straumann)
- protetyka
- endodoncja
- chirurgia stomatologiczna
- leczenie zachowawcze
- profilaktyka
- stomatologia dziecięca
- ortodoncja
- stomatologia kosmetyczna
- rentgenodiagnostyka

Zobacz nasz cennik

Platinum Klinika Stomatologiczna zaprasza pacjentów z całego kraju i z zagranicy

Nasza klinika zagwarantuje Państwu pełną organizację pobytu, tj. transport – z i na lotnisko, rezerwację wybranego przez Państwa hotelu, a także na życzenie całodniową opiekę naszego pracownika. Prosimy o kontakt e-mailowy w celu zaproponowania Państwu ofert noclegowych a także informacji o bieżących imprezach kulturalnych.

Zapraszamy serdecznie!

Klinika Platinum położona jest w samym centrum Wrocławia – jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast Polski.
medserwis.plmedserwis.pl

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl