Unident Union Klinika Stomatologiczna

przychodnie.plPrzychodnie

,  periodontolog

środa 05.08.2020

uuds
uuds

Unident Union Klinika Stomatologiczna
Al. Kochanowskiego 20c 51-601 Wrocław

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

poniedziałek-piątek: 8.00-20.00; sobota 9.00-14.00

Unident Union Klinika Stomatologiczna

Unident Union Klinika Stomatologiczna

Film promocyjny from Unident Union Dental Spa on Vimeo.

medserwis.pl
Unident Union Dental Spa
…więcej niż stomatologia…


UNIDENT UNION Dental Spa we Wrocławiu to ekskluzywna klinika implantologii, ortodoncji i medycyny estetycznej.

Klinika jest pionierem implantologii w Polsce. Dr Iwona Gnach-Olejniczak jako jeden z pierwszych lekarzy w kraju rozpoczęła 15 lat temu zabiegi wszczepiania implantów. Za wkład w rozwój implantologii otrzymała nagrodę PLATINUM PREFFERED amerykańskiego koncernu Biomet 3i. Szwedzki system Astra Tech certyfikował umiejętności lekarzy UNIDENT UNION Dental Spa, przyznając im statuetki "Krzyształowego Tytana".

Klinika specjalizuje się w ortodoncjio dorosłych. Dr Gnach-Olejniczak opracowała autorskie techniki ortodontyczne, które eliminują konieczność usuwania zębów i skracają do minimum czas leczenia. Kierowany przez nią zespół w 99% nie wykorzystuje metod ekstrakcyjnych. Nawet przy największych stłoczeniach lekarze rozbudowują łuki zębowe - o usunięciu zębów decyduje wyłącznie profil twarzy pacjenta, a nie stopień stłoczenia zębów.

Klinika stosuje metodę "one-stop-shop" - pacjenci otrzymują w jednym miejscu kompleksową diagnostykę i terapię łączącą stomatologię zachowawczą z implantologią, ortodoncją oraz stomatologią i medycyną estetyczną.

UNIDENT UNION Dental Spa to jedyna w Polsce klinika, realizująca chroniony prawem patentowym program Dental Face Liftingu®, który prowadzi do odmłodzenia i trwałej poprawy wyglądu twarzy pacjenta bez użycia skalpela, lecz z zastosowaniem technik stomatologii estetycznej, implantologii, ortodoncji i medycyny estetycznej.

Zapewniamy indywidualny plan leczenia dostosowany do Państwa oczekiwań i potrzeb medycznych w głównych dziedzinach, takich jak:

· Implantologia w każdym wieku
· Implantacje natychmiastowe
· Chirurgia zębowa z trójwymiarowym planowaniem implantów Simplant
· Leczenie kanałowe podczas jednej wizyty pod mikroskopem
· Ortodoncja nieekstrakcyjna (m.in system Damon)
· Ortodoncja dorosłych bez usuwania zębów
· Licówki ceramiczne tłoczone i warstwowe
· Korony oraz mosty pełnoceramiczne
· Cyfrowa Pracownia Diagnostyczna (tomografia komputerowa Kodak 9500)
· Leczenie paradonotzy (ultradźwięki - Vector, testy mikrobiologiczne PET, sterowana regeneracja tkanek)
· Leczenie mniej odważnych pacjentów (walka z dentfobią)
· Medycyna estetyczna
· Dental Face Lifting®

Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych

IMPLANTY oraz


· Aparaty ortodontyczne

· Chirurgia

· Endodoncja

· Korony

· Lakierowanie zębów

· Leczenie próchnicy

· Leczenie w znieczuleniu

· Licówki

· Mosty pełnoceramiczne

· Ortodoncja

· Ortodoncja nieekstrakcyjna

· Parodontologia

· Periodontologia

· Profilaktyka

· Protetyka

· Protezy

· Przeglądy i konsultacje

· Rentgen

· Stomatologia dziecięca

· Stomatologia estetyczna

· Stomatologia zachowawcza

· Usuwanie kamienia

· Usuwanie zębów

· Wybielanie

· Wypełnienia
zdjecie
lek. stom. Iwona Gnach-Olejniczak
Lekarz stomatolog z ponad 20-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat praktykuje ortodoncję i implantologię. Jako jedna z pierwszych lekarzy w Polsce zdobyła AKREDYTACJĘ IMPLANTOLOGICZNĄ EUROPEJSKIEGO STOWARZYSZENIA IMPLANTOLOGII STOMATOLOGICZNEJ oraz MINISTERSTWA ZDROWIA I OPIEKI SPOŁECZNEJ, uznawane za najwyższe wyróżnienie wśród implantologów oraz potwierdzenie kompetencji w zakresie implantologii oraz implantoprotetyki. Za wkład w rozwój implantologii nagrodzona tytułem PLATINUM PREFFERED amerykańskiego koncernu Biomet 3i. Przez szwedzki system Astra Tech uznana za osobowość implantologiczną i nagrodzona statuetką "Krzyształowego Tytana". Członkini Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej i Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz International Association of Orthodontics i European Association for Osseointegration. ekspert aktywnie współpracujący z mediami.


zdjecie
lek. stom. Wojciech Kołosowski
Lekarz stomatolog, w klinice UNIDENT UNION Dental Spa praktykujący chirurgię jamy ustnej, implantologię, implantoprotetykę i endodoncję. Absolwent szkoleń New York University College of Dentistry w dziedzinie implantologii. Za wkład w rozwój implantologii polskiej nagrodzony statuetką "Krzyształowego Tytana". Pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Autor i współautor publikacji naukowych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych.
zdjecie
lek. stom. Katarzyna Leśniowska
Lekarz stomatolog. W Klinice UNIDENT UNION Dental Spa zajmuje się stomatologią estetyczną, endodoncją mikroskopową zębów oraz pełnym spektrum leczenia zachowawczego. Absolwentka podyplomowych studiów medycyny estetycznej.


zdjecie
lek. stom. Magdalena Merena
Lekarz stomatolog. W Klinice UNIDENT UNION Dental Spa zajmuje się pełnym spektrum leczenia zachowawczego, endodoncją, stomatologia estetyczną.
zdjecie
WERONIKA PIÓRO Indywidualny doradca pacjenta oraz asystentka implantologii i ortodoncji w UNIDENT UNION Dental Spa. Koordynuje przebieg kompleksowej terapii ze wszystkich dziedzin stomatologii, odpowiadając za prawidłową realizację planów leczenia. Poszerza wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. Jest studentką kosmetologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.zdjecie
MARTA ANTOS Asystentka stomatologii zachowawczej, estetycznej i endodontycznej. W Klinice UNIDENT UNION Dental Spa asystuje także przy pierwszych konsultacjach z zakresu pedodoncji.
zdjecie
ANNA URBAŃSKA Indywidualny doradca pacjenta oraz asystentka implantologii i ortodoncji w klinice UNIDENT UNION Dental Spa. Przeprowadza pacjentów przez kompleksową terapię ze wszystkich dziedzin stomatologii, odpowiadając za prawidłową realizację planów leczenia. Poszerza swoje kompetencję doradcy medycznego w trakcie studiów w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej SWPS, gdzie analizuje zjawisko dentofobii.


zdjecie
MAGDALENA MIKOŁAJCZAK Dyplomowana higienistka stomatologiczna, współautorka unikatowego planu profesjonalnej higienizacji jamy ustnej, realizowanego w klinice UNIDENT UNION Dental Spa. Wykonuje zaawansowane technologicznie zabiegi, które zapobiegają i leczą stany zapalne przyzębia, paradontopatie i paradontozę.
zdjecie
KATARZYNA MANOWSKA Menadżer recepcji UNIDENT UNION Dental Spa. Odpowiada za planowanie, przebieg i monitoring wizyt pacjentów kliniki. Biegły angielski sprawia, że jest dodatkowo dedykowana do obsługi pacjentów zagranicznych.

zdjecie
MIROSŁAWA BRONIKOWSKA Dyplomowana pielęgniarka z ponad 30-letnim doświadczeniem, wieloletnia pracownica Kliniki Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Akademii Medycznej we Wrocławiu. W klinice UNIDENT UNION Dental Spa zarządza nowoczesną linią sterylizacji sprzętu stomatologicznego i chirurgicznego.
Nie zatrzymasz czasu, ale… możesz zwolnić jego bieg...

Natura dała nam pragnienie piękna - ale również zdolność zachwycania się nim. Tak naprawdę żyjemy dla poezji, piękna, miłości.

Najważniejszym celem naszej działalności jest przyczynienie się do tego, abyście Państwo osiągnęli swój cel: zachwyt własnym pięknem, zadowolenie, równowagę i pewność siebie.

Nie od dziś wiadomo, że piękno, młodość, poczucie własnej wartości mają wprost proporcjonalny wpływ do tego co osiągamy w życiu prywatnym i zawodowym.

Wiele kobiet jest niezadowolonych ze swojego wyglądu, co ma olbrzymi wpływ na ich sposób bycia.

Ciężko docenić to, co jest w Państwa wnętrzu, jeśli nie ma harmonii w wyrazie twarzy.

W naszej klinice proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które pozwolą cieszyć się sobą w nowy sposób i pewnie dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Zabiegi odmładzające przestają budzić sensację, stając się popularnym zabiegiem często wykonywanym w przerwie lunchowej. Są poważną konkurencją dla operacji plastycznych ponieważ w sposób nieinwazyjny spektakularnie poprawiają rysy twarzy, kondycję skóry, wygładzają zmarszczki nawilżając ją i ujędrniając.

Jednak nie tylko kobiety decydują się na nasze zabiegi. Ostatnio w Klinice UNIDENT UNION Dental Spa coraz częściej możemy spotkać mężczyzn oddających się w ręce naszych specjalistów.

Nowość - INTRACEUTICALS BOOSTERS

DERMAPEN

INTRACEUTICALS

RESTYLANE-KWAS HIALURONOWY

BOTOX LIFT

ZAFFIRO
Unident Union Klinika Stomatologiczna
Al. Kochanowskiego 20c 51-601 Wrocław
tel. (+48) 71 372 03 52, , (+48) 71 372 03 32 , (+48) 71 328 12 12

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl